DreamBigPics.Fotografie

Zdjęcia to cenne chwile zamykane w kadrach, które niejednokrotnie wyrażają więcej niż tysiąc słów.

Mam na imię Justyna i uwielbiam fotografować. Cechuje mnie kreatywność, świeże spojrzenie, a w szczególności wszechstronność oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zajmuję się fotografią ciążową, rodzinną, reportażem ślubnym a także fotografią motoryzacyjną.
Główny obszar działania to Warszawa (woj. mazowieckie). Reportaż ślubny oraz z eventów wykonuję na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

Profesjonalizm

Praca fotografa to nie tylko techniczne i „ostre” kadry, to również relacja z klientami. Tworzenie miłej atmosfery, dbałość o szczegóły oraz rzeczowość której oczekujecie.

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenia przygotowuję się indywidualnie. Najprzyjemniejszym i kluczowym według mnie elementem przygotowań są spotkania z klientami, ponieważ, wtedy mogę poznać lepiej Was oraz wasze oczekiwania. To wszystko ma wspaniały wpływ na późniejszy przebieg naszej współpracy.

Technologia

W zawodzie fotografa sprzęt jest równie ważny co talent. Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie, który zapewnia wspaniałą jakość jak i bezpieczeństwo przechowywania danych.

Doświadczenie

Setki tysięcy wypracowanych kadrów, dziesiątki godzin spędzonych w programach graficznych i przede wszystkim ciągły rozwój moich kompetencji.

Najlepsza cena

Zamawiając reportaż w Dream Big Pics otrzymujecie super stosunek jakości do ceny. Dodatkowo zarówno odbitki jak i albumy czy fotoksiążki pochodzą z półki premium. Zapraszam do zapytań o szczegóły.

Kobiece spojrzenie

Moją rolą jest zatrzymać w kadrach Waszą historię i detale, które z czasem mogą umknąć Waszej pamięci. Jestem pewna, że moje fotografie sprawią, że po latach będziecie przeglądali je z niesłabnącą radością.

Postprodukcja

Wszystko jest możliwe 🙂 Przesuń suwaczkiem po zdjęciu w lewo lub w prawo

Zabawa kolorem

Kolor do czarno-białego

Poprawa niedoskonałości